Długopisy Parker dla każdego

Opublikowane przez Jacek Szymański w dniu

Każda dziedzina ma swojego flagowego przedstawiciela. W przypadku motoryzacji może nim być Mercedes, a jeśli chodzi o pióra i długopisy, niekwestionowanym przywódcą jest firma Parker. Każdemu, komu tylko się o niej wspomni, na myśl przychodzą od razu skojarzenia związane z wysoką jakością i prestiżem. Wiele osób gdzieś podświadomie myśli jednak, że długopisy Parker nie są dla nich, nawet więc nie rozważają jego zakupu, sięgając zamiast tego po jakiś przypadkowy produkt, z którego potem nigdy nie są do końca zadowoleni. Takie zamienniki służące pozornej oszczędności szybko okazują się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Co prawda mogą to nie być wcale wysokie kwoty, ale po kilku takich przypadkach zawsze już będzie to trochę straconych pieniędzy. Zamiast tego znacznie korzystniej jest sięgnąć od razu po produkt, z którym można będzie wiązać się na dłuższy okres czasu. Warto zainwestować, zwłaszcza, że długopis jest jedną z rzeczy, które używa się praktycznie każdego dnia.

Połączenie nowoczesności z klasyką w długopisach Parker

Osoby o rozwiniętym zmyśle estetycznym zwracają uwagę na sam wygląd produktu. Przyciąga on oko nawet na samych sklepowych witrynach, bez szczególnej ekspozycji. Chcąc w jakiś krótki sposób przekazać sedno wyglądu tych długopisów, można by wspomnieć o:

 • klasycznej elegancji
 • ponadczasowej stylistyce
 • równowadze i spójności

Pomimo to, nie brakuje im wcale nowoczesności, nie da się nawet pomyśleć, że w jakimkolwiek stopniu odstają one od obowiązujących trendów i cenionej dzisiaj estetyki. Można powiedzieć o doskonałym wyważeniu prostoty i smaku. Pomimo tego pierwszego, nie da się stwierdzić, aby produktowi czegoś brakowało, by był pozbawiony jakiegoś elementu, który dodawałby mu charakteru i wpływał negatywnie na całokształt.

Jest on raczej:

 • wyważony
 • ponadczasowy
 • doskonale zaprojektowany
 • schludny
 • elegancki

Całościowy wygląd produktu jest więc bardzo korzystny, pomimo wspomnianej prostoty, która jest w tym przypadku cechą o całkowicie korzystnym wydźwięku, niczego im nie brakuje.

Długopis Parker jako prezent

Ze względu na połączenie wyglądu i funkcjonalności długopis Parker jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. W innym przypadku taki produkt na prezent byłby uznany za skromny i niewystarczający, tutaj jednak istotny jest prestiż, który jest silnym skojarzeniem z nazwą firmy. Każdy obdarowany nim człowiek doceni więc dobry gust osoby wręczającej prezent i będzie zadowolony, że znienacka może korzystać z produktu, który posiada taką renomę i wieloletnią historię. Jeśli jakaś marka ma niezachwiany, doskonały wręcz wizerunek, to jest to bez wątpliwości właśnie Parker. Kupno go na prezent ułatwione, a zarazem udoskonalone jest dzięki faktowi, że długopisy sprzedawane są wraz z opakowaniem.

Można wybrać klasyczne pudełko z logo Parker:

 • stonowanej stylistyce, o uniwersalnym charakterze
 • okolicznościowe, kiedy chce się go wręczyć przy konkretnej okazji
 • lub drewniane, które na pewno posłuży znacznie dłużej od wszelkich innych rozwiązań.
Kategorie: Długopisy